07 مارس 2020
مارس 7, 2020

اقدامات قبل از جراحی بینی

0 Comment

اقدامات قبل از جراحی بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی : افرادی که متقاضی جراحی بینی هستند، باید توصیه های جراح بینی را در مورد اقدامات قبل از جراحی بینی که در مشاوره قبل از جراحی بینی به فرد توصیه می شود را رعایت نمایند تا جراحی بینی ایمن و مورد رضایتی را تجربه نمایند. ( جراح بینی اصفهان )

در جلسه مشاوره در مورد نکات بعد از عمل بینی نیز توصیه های لازم نیز بازگو خواهد شد و افراد با رعایت این نکات می تواند کمک شایانی به تسریع در روند بهبودی و ایجاد نتایج مطلوب می کنند.

پیشنهاده ما به شما این است که نمونه کارهای عمل بینی دکتر مهشید خورده چی بهترین جراح بینی در اصفهان را در آرشیو گالری تصاویر سایت ایشان و صفحه اینستاگرام ایشان مشاهده نمایید.

اقدامات قبل از جراحی بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی
نکاتی که در مورد مراقبت های قبل از عمل بینی توصیه می شود، شامل :

انجام آزمایش خون قبل از عمل بینی که جراح بینی تجویز نموده است الزامی است و فرد باید مدارک پزشکی لازم از قبیل جواب آزمایشات قبل از عمل جراحی بینی که جراح بینی لازم دانسته است را روز جراحی بینی همراه داشته باشد.
افرادی که دچار سرماخوردگی قبل از عمل بینی شدند باید تا بهبودی کامل صبر کنند.
مصرف دارو قبل از عمل بینی از قبیل داروهای مسکن یا ویتامین E و بروفن به مدت دو هفته ممنوع می باشد به این خاطر که فرد دچار اختلالات انعقادی خون حین جراحی بینی خواهند شد.
فرد باید به مدت دو هفته از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی خودداری نمایند.
اگر بیماری خاصی دارید و از داروی خاصی استفاده می کنید یا به داروی خاصی حساسیت دارید جراح بینی را مطلع سازید.
شب قبل از جراحی بینی استحمام نمایید تا در یکی دو روز اول احتیاج ضروری به حمام پیدا نکنید.
برای اینکه معده حین جراحی بینی خالی باشد، شب شام سبکی میل نمایید و حدود ۶ الی ۸ ساعت قبل از جراحی بینی ناشتا باشید.
روز جراح بینی یک ساعت قبل از زمان تعیین شده با یک یا دو همراه در کلینیک حضور داشته باشید.
افراد بهتر است روز جراحی بینی پیراهنی به تن کنند که از جلو یا پشت دکمه می خورد تا حین پوشیدن و در آوردن با بینی تماسی نداشته باشد.
روز جراحی بینی توصیه می شود که بانوان بدون آرایش و آقایان ریش خود را اصلاح کنند بعد به کلینیک مراجعه نمایند.
اقدامات قبل از جراحی بینی ۲

نتیجه جراحی بینی
تجربه و مهارت جراح بینی و میزان ضخامت پوست و نوع ساختار بینی از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار بر نتیجه جراحی بینی هستند.

قبل از اقدام به جراحی بینی می توان با انجام تحقیقات و دیدن نمونه کارهای جراح بینی و مراجعه حضوری به مطب از میزان رضایت افراد از نتیجه جراحی بینی اطلاعات کسب نمود و جراح بینی خود را با اطمینان خاطر انتخاب نمود.

نکته مهم این است که نتیجه نهایی جراحی بینی بعد از یکسال قابل مشاهده است به این دلیل که ترمیم بینی به حالت تثبیت شده خود رسیده باشد و تورم بینی هم طی یکسال کاهش یافته باشد.

تشخیص نتیجه جراحی قبل از عمل به ضخامت پوست، میزان بافت فعال چربی پوست، ضخامت بافت های زیر جلدی و قدرت ساختار اسکلت بندی یا غضروف بینی بستگی دارد.

ضخامت پوست یک عامل محدود کننده در جراحی بینی می باشد به این خاطر که پوست ضخیم قابلیت چسبیدن به اسکلت کوچک زیر بینی را ندارد و به همین خاطر سربینی همچنان بدون فرم و پهن جلوه خواهد کرد.

نتایج جراحی بینی های استخوانی به دلیل داشتن پوست نازک و استخوان و غضروف مستحکمی که دارند مطلوب و مورد رضایت می باشد.

افرادی که دارای بینی گوشتی هستند جراحی بینی هایشان با تقویت غضروف ضعیف بینی و حتی با پیوند غضروفی استخوانی بینی انجام می شود تا بینی های گوشتی هم از جراحی بینی خود نتیجه مطلوبی را حاصل نمایند.