20 سپتامبر 2020
سپتامبر 20, 2020

برخی از ویژگی‌های زنان آلفا

0 Comment

برخی از ویژگی‌های زنان آلفا

آلفا یکی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین تیپ‌های شخصیتی برای زنان است. کمتر چیزی به حیرت‌انگیزی و شگرفی خصوصیات زنان آلفا وجود دارد. تصویر موقر یک زن آلفا از خود و روش‌های مهربانانه اما راسخ‌اش حرکت قدرتمندانه‌ای است که می‌توان در او به تماشا نشست.

درحالی که دیگران ممکن است در زندگی کمبود شجاعت و مدیریت داشته باشند، زن آلفا دقیقا می‌داند چه می‌خواهد، و کیست، و به هیچ وجه به خاطر آن ابراز ندامت نمی‌کند.

جذابیت زنان آلفا برای مردان

زن های آلفا دارای ویژگی های ثابتی هستند که به راحتی آنها را از سایر زنان متمایز می‌کند، بازیگوشی، شیطنت و قدرت زنانگی ویژگی هایی ست که مثل آهنربا مردان را به سمت آنها جذب میکند و با جذابیت جادویی همیشه توجه زیادی از مردان را به خود جلب می کنند. اما خصوصیاتی مثل لجبازی ،تکبر ،اعتماد بنفس بالا، سرکش بودن و در کل ویژگی های که با قدرت طلبی مردان تداخل دارد هم عاملی برای گریزان بودن مردان از زنان آلفا میشود.

بنابراین مردان به دوراهی سختی می‌رسند ،کشش دیوانه کننده ای که اجازه نمی دهد از زن آلفا فاصله بگیرند و همین طور تلاش هم زمان برای گریز. چرا که مردان در طول دوره تکامل همواره برتر و مسلط بر زن بوده اند بنابراین تحمل زن راهبر و باهوش از توان اکثر آنها خارج است و وقتی متوجه می شوند زنان آلفا مطیع نمی شوند و هیچ زمان در بند یک مرد نمی‌مانند. بسیاری از مردان در مواجهه با این تداخل درونی، با این تیپ زنان ارتباط برقرار کرده و وارد رابطه می‌شوند اما قبل از اینکه رابطه وارد مرحله جدی بشود، فاصله گرفته و به سراغ زنان بتا می روند.

زن آلفا
سرسخت بودن از ویژگی‌های بارز زنان آلفا است‎

در اینجا ۱۰ چیز که زنان آلفا در یک رابطه نیاز دارند به شما معرفی می‌شوند:

۱. آن‌ها نیاز دارند که به چالش کشیده شوند

۲. آن‌ها به اعتماد نیاز دارند

۳. آن‌ها به احترام نیاز دارند

۴. آن‌ها به استقلال‌ نیاز دارند

۵. آن‌ها به کسی نیاز دارند که بتواند پا به پای‌شان حرکت کند

۶. آن‌ها به یک شریک زندگی برابر نیاز دارند

۷. آن‌ها نیاز دارند که بخندند

۸. آن‌ها نیاز دارند که به وقت ضرورت از آن‌ها انتقاد شود

۹. آن‌ها به یک شخص مطلع نیاز دارند

۱۰. آن‌ها به یک شخص با تدبیر نیاز دارند

خصوصیات زنان آلفا

همیشه در مرکز توجهات هستند

چه بخواهند چه نخواهند، همیشه در مرکز توجهات هستند. اعتماد به نفس شان توجه همه‌ی کسانی را که با آن‌ها در تماس هستند به خود جلب می‌کند. سر کار ممکن است همه برای راهنمایی گرفتن درباره‌ی چگونگی انجام یک پروژه به آنها مراجعه کنند یا از آنها بخواهند که نقش رهبری تکالیف گروهی را به عهده بگیرند. در گردهمایی‌های اجتماعی، ممکن است تنها کسی باشند که داستان‌های سرگرم کننده را با دیگران به اشتراک می‌گذارد و همه را شدیدا به خنده وا می‌دارد. زنان آلفا قاپ همه را می‌دزدند و دیگران را با انرژی، وقار، و قدرت اجتماعی‌شان تسخیر می‌کنند.

سرسخت بودن از ویژگی‌های بارز زنان آلفا است

زندگی هر کسی ممکن است افت و خیزهایی داشته باشد زنان آلفا در موقعیت های سخت زندگی موانع را کنار می زنند و سخت تلاش می کنند. زن آلفا در مقابل بیماری، بی عدالتی، سوء استفاده جنسی، فقر و یا با شکست های ویران کننده استقامت می کند و اگر نیاز باشد دوباره تلاش خواهد کرد. او همیشه هدفمند زندگی می کند و به زندگی خوش بین است و هرگز تسلیم نمی شود.

زن آلفا حمایت کننده است

زن آلفا، حمایت و قدرتش را در هر مرحله زندگی از شما دریغ نخواهد کرد. زن آلفا زنی نیست که در سختی ها عقب نشینی کند: او در دوران سخت، در زمان بیماری، مرگ و میر خانوادگی، مشکلات عاطفی، و یا در هر شرایط سخت و آزمایشات زندگی همراه و درکنار شما خواهد بود.

در رویارویی با واقعیت های زندگی، زنی نیست که تسلیم شود و کنار رود، بلکه به عنوان شریک زندگی تان در هر مرحله از زندگی و با هرچیزی که شما با آن مواجه هستید، روبرو می شود و استقامت می کند. حتی ممکن است بخاطر ناامنی موقعیت شغلی تان جلوی کارفرما بایستد و از شما حمایت کند.

پافشاری بر عقاید و باورها

بسیاری از مردم سعی می کنند از طریق توهین یا تهدید زنان قدرتمند را ساکت کنند و سرجای خود بنشانند و اما توهین و تهدید در یک زن آلفا اثر ندارد. از آن دسته زنانی نیست که مغرور و مدعی عالم نما باشد و تظاهر به علم بر همه چیز داشته باشد. بلکه مسئولیت پذیر است و رفتار عادلانه ای دارد و در مقابل بی عدالتی ها ساکت و آرام نمی نشیند. زن آلفا شناخت دقیق از ضمیر باطنی اش دارد و در مورد موضوعاتی که برایش اهمیت دارند، کاملا آگاه و مطلع است وهمواره با موضوعاتی مواجه می شود که آتش درونش را شعله ور نگاه می دارد.