26 ژانویه 2020
ژانویه 26, 2020

بهترین جراح پوست و مو تهران

0 Comment

بهترین جراح پوست و مو تهران

جراح پوست و مو ، پزشکی می باشد که در شاخه درماتولوژی از علم پزشکی تحصیل نموده است. متخصص پوست با انواع بیماری های مرتبط با پوست و مو آشنایی دارد و همچنین قادر به ارائه کلیه خدمات درمانی و زیبایی در حوزه پوست و مو می باشد. ( کاشت مو تهران )

یافتن یک متخصص پوست خوب از شایع ترین دغدغه هایی است که اکثریت افراد با آن روبرو هستند ، به طور کلی افراد باید با توجه به شهر محل سکونت خود برای انتخاب بهترین متخصص پوست اقدام کنند.

به طور مثال افرادی که ساکن استان تهران هستند و به دنبال یافتن بهترین جراح پوست و مو تهران می باشند ، می توانند به وبسایت رسمی دکتر سینا صفائی جراح پوست و مو تهران مراجعه کنند و با مراجعه به بخش گالری تصاویر سایت و صفحه اینستاگرام ایشان نمونه کارهای شان را مشاهده نموده و با نهایت اطمینان جهت انجام امور پوست و مو به کلینیک دکتر صفائی مراجعه فرمایند.

اهمیت پوست

به جرات می توان گفت که پوست بزرگ ترین عضو بدن می باشد و در حقیقت سد دفاعی بدن در مقابل باکتری ها نیز هست و می تواند بیانگر سلامت کل بدن نیز باشد ؛ از این رو بسیار قابل اهمیت است.

خدمات متخصص پوست

متخصص پوست یا اصطلاحا درماتولوژیست ، توانایی انجام تمامی متدهای پزشکی در راستای خدمات درمانی و زیبایی پوست و مو را داراست.

خدمات درمانی پوست :

بسیاری از بیماری های پوستی از طریق دارودرمانی قابل درمان می باشند ، اما بعضی از آن ها در مقابل درمان با دارو مقاوم هستند و نیاز به درمان پیچیده تری دارند.

درمان برخی بیماری های پوستی در مطب پزشک انجام پذیر است ، اما برخی دیگر از این بیماری ها مستلزم بستری شدن در بیمارستان می باشند.

لازم به ذکر است نمونه برداری که اصطلاح پزشکی آن بیوپسی است ، اولین اقدامی می باشد که متخصص پوست برای تشخیص یا ردّ بیماری از آن استفاده می کند و پس از آن پروسه درمان را آغاز می نماید.

خدمات زیبایی پوست :

متخصصین پوست ؛ دوره های تخصصی جوانسازی پوست را هم می گذرانند ، لذا از دانش و آگاهی لازم در حوزه خدمات جوانسازی نیز برخوردارند.

برخی از رایج ترین خدماتی که متخصص پوست در زمینه جوانسازی انجام می دهد عبارتند از :

لیفت با نخ : لیفت با نخ ، یکی از تکنیک های غیرتهاجمی جوانسازی است که با ایجاد کشیدگی در پوست ، به اصلاح افتادگی پوست می انجامد.
تزریق ژل : این روش به منظور حجم دهی به نقاطی از صورت ؛ نظیر گونه و لب مورد استفاده قرار می گیرد ، همچنین از آن می توان برای رفع خطوط اخم ، لبخند و چروک های موجود در نواحی مختلف صورت بهره برد.
تزریق فیلر : یکی دیگر از روش های جوانسازی پوست می باشد و از آن در راستای رفع چین و چروک و حجیم سازی نقاطی از صورت ؛ مانند گونه و لب بهره برده می شود.
مزوتراپی پوست : روشی است که با تزریق ماده مزوتراپی ( حاوی هورمون ها ، ویتامین ها و عصاره گیاهان است ) به لایه اپیدرم پوست ، کلاژن و الاستین مورد نیاز پوست را تامین می کند و به این ترتیب مشکلات پوستی را مرتفع می سازد.
پی آر پی پوست : در این روش با بهره وری از پلاسمای غنی شده خون و تزریق آن به پوست ، چین و چروک های پوستی را برطرف می کنند و همچنین دیگر مشکلات پوستی اعم از خطوط اخم و لبخند ، جای جوش و آکنه ، تیرگی و پف دور چشم ، چین و چروک های پوستی و جای زخم و سوختگی نیز با استفاده از پی آر پی قابل رفع می باشند.