20 سپتامبر 2020
سپتامبر 20, 2020

تزریق ژل لب

0 Comment

تزریق ژل لب
تزریق ژل لب : لب از جمله تاثیرگذارترین اجزای صورت در زیبایی چهره است که بافت و ظاهر آن به مرور زمان و بر اثر عوامل گوناگونی همچون بالا رفتن سن تغییر می نماید؛ همزمان با افزایش سن برجستگی لب ها و ارتفاع آن ها کاهش می یابد. ( جوانسازی پوست تهران )

بر اساس استانداردهای زیبایی در یک لب ایده آل لب پایینی از لب بالایی حجم بیشتری داشته و به بیان دیگر بزرگ تر می باشد و جلوتر از آن قرار دارد. همچنین یک لب زیبا در دو نیمه خود تقارن دارد.

تزریق ژل یکی از روش های پرطرفدار در میان روش های جوانسازی پوست است که با انجام آن می توان حجم از دست رفته لب ها را به آن ها بازگرداند، غیرقرینگی و بد شکلی هایی که به طور مادرزادی در لب ها وجود دارند را برطرف نمود . خانم هایی که به طور ارثی و از بدو تولد لب هایی نازک دارند نیز با انجام این روش می توانند به لب های خود حجم و برجستگی داده و به این ترتیب زیبایی چهره شان را چندین برابر نمایند.

نحوه تزریق ژل لب
نحوه تزریق ژل و اشراف پزشک بر تکنیک های صحیح انجام این روش در کاهش احتمال بروز عارضه ناشی از آن و همچنین مطلوب بودن نتیجه به دست آمده از تزریق تاثیر بسیار زیادی دارد.

برای اینکه این روش به بهترین شکل ممکن انجام شود پزشک باید از اجزای صورت و ساختمان پوست شناخت کافی داشته و بداند که چه میزان از ماده را باید در کدام لایه پوستی تزریق کند.

پزشک برای تزریق ابتدا سطح لب ها را از هرگونه آلودگی و لوازم آرایشی پاک می کند، سپس لب ها را به کمک مواد مخصوص بی حس نموده و با سوزن های ریز ژل را در ناحیه هایی که لازم است تزریق می نماید.

عوارض تزریـق ژل لب
این روش بسیار ایمن است و اگر در یک کلینیک خوب، توسط یک پزشک مجرب و با استفاده از ژلی با برند معتبر انجام شود غیر از عوارض موقتی ذیل هیچ مشکل دیگری را برای افراد به دنبال نخواهد داشت:

کبودی
تورم
التهاب و قرمزی
نوشته‌های تازه
لیزر فرکشنال
مراقبت های بعد از میکرودرم
تزریق چربی به صورت
لیزر موهای زائد
مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد
آخرین دیدگاه‌ها