26 ژانویه 2020
ژانویه 26, 2020

تنگ کردن واژن با لیزر

0 Comment

تنگ کردن واژن با لیزر

یکی از روش های جوانسازی ناحیه تناسلی که کاملاً ایمن و غیرتهاجمی بوده و امروزه خانم های بسیاری برای انجام آن به کلینیک های زیبایی مراجعه می نمایند تنگ کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ می باشد. ( لابیاپلاستی در اهواز )

استفاده از لیزر مونالیزا تاچ به منظور تنگ کردن ناحیه واژن از جمله جدید ترین دستاوردهای پزشکی می باشد که علاوه بر برطرف نمودن گشادی واژن ، موجب درمان خشکی این ناحیه و لغزندگی آن خواهد شد.

با این روش می توان سوزش، آتروفی واژن و درد در هنگام برقراری رابطه جنسی را برطرف کرده و بی اختیاری را درمان کرد.

تعداد جلسات لازم برای تنگ کردن واژن با لیزر

در ابتدا باید بگوییم که برای انجام این روش نیاز به ایجاد هیچگونه برش در سطح خارجی واژن نبوده و از لیزر برای رفع گشادی واژن بهره گرفته می شود که هیچگونه خونریزی و درد را برای بیمار به همراه نخواهد داشت.

مناسب ترین زمان به منظور انجام روش تنگ کردن واژن با لیزر حدوداً سه تا پنج روز بعد از پایان دوره قاعدگی بوده و تعداد جلسات لازم برای هر فرد با توجه به شرایط وی متفاوت می باشد.

ممکن است شخصی بعد از یک جلسه به نتیجه مورد نظر خود دست پیدا کرده و دیگری به تعداد جلسات بیشتری نیاز داشته باشد.

مزایای تنگ کردن واژن با لیزر نسبت به جراحی

همانطور که گفتیم با لیزر مونالیزا تاچ هیچ برشی ایجاد نشده در نتیجه احتمال وارد شدن آسیب به عصب های ناحیه تناسلی وجود نخواهد داشت.

این روش با درد زیادی همراه نیست فقط ممکن است فرد بعد از انجام این روش مقداری سوزش داشته باشد که برای رفع آن می تواند از کمپرس سرد استفاده کند.

دوران نقاهت آن کوتاه تر از روش جراحی می باشد.

هیچگونه مشکلی برای زایمان خانم ها به وجود نخواهد آورد.

در روش جراحی، ناحیه ورودی واژن دستخوش تغییرات می شود در حالیکه با لیزر مونالیزا تاچ عمل تنگر کردن در عمق واژن انجام شده و در نتیجه ورودی واژن کاملاً دست نخورده باقی می ماند.

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر مونالیزا تاچ به مراتب کمتر از روش جراحی است.

اقدامات قبل و بعد از تنگ کردن واژن با لیزر

قبل از انجام این روش حتماً اقدام به انجام آزمایش پاپ اسمیر کنید.

چنانچه به عفونت ابتلا داریدف حتماً قبل از انجام این روش نسبت به درمان عفونت اقدام کرده و سپس برای تنگ کردن واژن با لیزرمراجعه نمایید.

بعد از اجام این روش تا چند روز فعالیت های سنگین انجام ندهید.

به مدت ۱ تا ۲ هفته از مقاربت جنسی اجتناب نمایید.