26 ژانویه 2020
ژانویه 26, 2020

جراحی بینی بدون بیهوشی

0 Comment

جراحی بینی بدون بیهوشی

این سوال که آیا جراحی بینی بدون بیهوشی امکان پذیر است ؟ یکی از رایج ترین پرسش هایی است که بسیاری از متقاضیان جراحی بینی با آن مواجه هستند. این دسته از افراد به دلیل واهمه ای که از بیهوشی دارند همواره به دنبال راهی برای انجام جراحی بینی بدون بیهوشی می باشند. ( متخصص جراحی زیبایی بینی )

برای دریافت پاسخ این پرسش متداول ، تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

جراحی بینی بدون بیهوشی که در اصطلاح پزشکی به تامی سنت نیز موسوم است تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

در این جراحی ، کل بینی بیمار از طریق بی حسی اعصابی که به بینی عصب دهی می کنند ؛ بی حس می شود و به این ترتیب عمل کامل بینی ، یعنی حتی شکستن استخوان و همه مواردی که در جراحی بینی کامل قابل انجام است ، در این جراحی نیز امکان پذیر می باشد.

می توان اذعان داشت که جراحی بینی بدون بیهوشی، به دلیل عدم استفاده از داروی بیهوشی ، نوعی جراحی ایمن و کم خطر است و همچنین عوارض ناشی از بیهوشی در آن وجود ندارد.

فرآیند جراحی بینی بدون بیهوشی

جهت امنیت بیمار و حفاظت از سلامت وی جراحی بینی بدون بیهوشی ، در مراکز جراحی محدود یا بیمارستان و تحت نظر متخصص بیهوشی ، مانیتورینگ ، مراقبت دقیق از ضربان قلب ، فشار خون و نوار قلب بیمار صورت می پذیرد.

طی عمل جراحی زیبایی بینی بدون بیهوشی ، بیمار یا زیباجو کاملا بیدار است و می تواند مراحل عمل را طبق صلاحدید خود و در صورت تمایل ، ببیند و در صورتی که به این کار تمایلی نداشته باشد ؛ می توان یک خواب سطحی به ایشان داد.

لازم به ذکر است از آن جا که ماده بی حسی در زیر پوست بینی بیمار تزریق می گردد و منجر به بی حس شدن بینی می شود ؛ قاعدتا فرد در طول عمل جراحی بینی با بی حسی موضعی ، هیچ گونه دردی نخواهد داشت.

هزینه جراحی بینی بدون بیهوشی

جهت اطلاع از هزینه این جراحی نیز می بایست همچون عمل جراحی بینی ، به پزشک متخصص مراجعه فرمایید.

پزشک شما پس از انجام معاینات و آنالیزهای لازم ، هزینه عمل را به اطلاع تان خواهد رساند.