07 مارس 2020
مارس 7, 2020

جراحی بینی طبیعی

0 Comment

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی : افرادی که به دلیل وجود مشکلات ظاهری در بینی شان قصد جراحی آن را دارند سلیقه های متفاوتی داشته و از این جراحی زیبایی انتظارات متفاوتی دارند. برخی تمایل دارند که افراد به محض دیدن آن ها متوجه عمل زیبایی بینی شان شوند اما در طرف مقابل افرادی هستند که کاملاً مخالف خارج شدن بینی از حالت طبیعی بوده و خواستار برطرف شدن ایرادات بینی به گونه ای هستند که دیگران متوجه عمل زیبایی بینی آن ها نشوند. پیشنهاد دکتر نازنین ابدالی ، جراح بینی مشهد به این دسته از افراد جراحی بینی طبیعی می باشد. ( جراح بینی مشهد )

جراحی بینی طبیعی

بهترین فرم بینی
افراد باید بدانند یک جراحی بینی موفق و مطلوب آن نیست که با انجام آن حتماً تغییراتی همچون قوس و سربالا شدن در بینی ایجاد گردد بلکه جراحی است که موجب فرم دهی بینی به صورتی باشد که بیشترین تناسب را با چهره بیمار و دیگر اجزای چهره او داشته باشد.

برخی از افراد هنگام مراجعه به جراحان زیبایی عکسی از یک فرد مشهور یا دوستانشان را در دست داشته و از پزشک می خواهند که بینی آن ها را شبیه به فرد صاحب عکس فرم دهد.

این اشخاص باید بدانند که بینی آن شخص با توجه به ویژگی های صورتش فرم دهی شده و ممکن است با صورت آن ها در تناسب نبوده و نه تنها موجب زیبایی بیشترشان نشده که از زیبایی صورتشان نیز بکاهد.

لذا بهتر است قبل از جراحی بینی زمان و دقت لازم برای انتخاب پزشک را صرف نموده و بعد از انتخاب بهترین جراح بینی ، به طور شفاف در رابطه با انتظارات و سلایق خود از جراحی بینی با ایشان صحبت کنید و انتخاب فرم بینی را به ایشان بسپارید.

جراحان بینی به طور کامل با نوع بینی و محدودیت هایی که در جراحی ایجاد می کنند و اصول زیبایی و ریاضی آشنا بوده همچنین با برخورداری از قدرت تصور بالا، بررسی دقیق نسبت میان اجزا و در نظر گرفتن سلایق شما بهترین فرم بینی را برای تان انتخاب می کنند.

ویژگی های بینی طبیعی
بینی طبیعی دارای ویژگی های زیر است:

در فرم طبیعی خبری از سربالا شدن زیاد نوک بینی نبوده و این به معنی این نیست که تغییری در وضعیت نوک بینی صورت نمی گیرد؛ اگر نوک بینی دارای افتادگی باشد جراح در موقعیت آن تغییر ایجاد کرده و آن را بالا می برد.
در بیشتر موارد و به خصوص در جراحی بینی آقایان ، هیچ قوسی بر روی پل بینی ایجاد نشده و تنها در صورت درخواست خود بیمار قوس بسیار خفیفی بر روی بینی ایجاد می شود.
زاویه ای که بعد از جراحی، بین نوک بینی و لب بالا ایجاد می شود حدوداً ۹۰ تا ۹۵ درجه خواهد بود.
جراحی بینی طبیعی برای چه کسانی مناسب است؟
افرادی با بینی های گوشتی : اینگونه افراد به دلیل ضخیم بودن پوست بینی و نازک بودن غضروف های شان فقط قادر به جراحی بینی طبیعی هستند.
افرادی با صورت های بزرگ: بینی طبیعی به دلیل کوچک نبودن بیشترین تناسب را با صورت های بزرگ و اجزای درشت دارد.
افرادی با فاصله لب و بینی زیاد : نوک بینی طبیعی سربالا نبوده و به همین دلیل موجب بیشتر شدن فاصله بین لب و بینی نخواهد شد.