15 آوریل 2019
آوریل 15, 2019

جراح بینی تهران

0 Comment

جراح بینی تهران

جراح بینی تهران : انتخاب جراح بینی از مهمترین مسائلی است که باید قبل از اقدام به جراحی زیبایی بینی راجع به آن تحقیق نمود. جراح بینی قادر به برطرف کردن مشکلاتی از قبیل قوز بینی، افتادگی نوک بینی و انحراف تیغه بینی و غیره می باشد.

جراح بینی خوب با حفظ عملکرد طبیعی و حفظ تناسب با دیگر اجزای صورت اقدام به برطرف کردن نواقص بینی به منظور ایجاد چهره ای زیبا، اقدام می نماید.

انتخاب جراح بینی از انتخاب های سرنوشت ساز زندگی می باشد، به این خاطر که اگر عمل جراحی پلاستیک بینی ، موفقیت آمیز نباشد فرد تا یک سال نمی تواند برای عمل ثانویه بینی اقدام کند.

به طور کلی انتخاب در زندگی کار مشکلی می باشد مخصوصا زمانی که گزینه های پیش روی فرد نیز زیاد باشد.

برخی از انتخاب ها دارای اهمیت و حساسیت بالایی نمی باشد و احتیاح به تحقیق و بررسی ندارد، اما جراحی زیبایی بینی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

مراحل انتخاب جراح بینی تهران

برای انتخاب جراح بینی تهران یا مناطق دیگر کشور باید یه سری تحقیق و بررسی انجام داد تا نتایج مطلوب را حاصل نمود.

در سایت های اینترنتی جستجو کنید و درباره جراحی بینی اطلاعات کسب نمایید.
از جراحان بینی تهران لیستی تهیه نموده و در مورد هر یک جداگانه تحقیق نمایید.
سایت جراحان بینی را بازدید کرده و به میزان تحصیلات، تخصص، میزان سابقه، دیدگاه های جراح بینی و مدارج علمی جراح بینی اطلاعات کسب نمایید.
با افزایش دانش خود در مورد جراحی بینی با دید بازتر و توقعات منطقی تری اقدام به جراحی بینی نمایید و بررسی کنید که کاندیدای مناسب انجام جراحی بینی هستید.
سپس به مطب جراح بینی مراجعه کرده و بیماران قبلی جراح بینی را ببینید و میزان رضایتشان از جراحی بینی را جویا شوید و با انجام مشاوره با جراح بینی نمونه کارهایش را هم ببینید.
در پایان با انتخاب جراح فوق تخصص پلاستیک بینی ، کار خود را نهایی کنید و به جراح بینی خود بعد از انتخاب، اطمینان نمایید.
با جراح بینی درباره انتظارات خود از جراحی زیبایی بینی صحبت کنید تا او بتواند شما را به خوبی راهنمایی کند.

ویژگی جراح بینی تهران

سلامتی فرد را اولویت کار خود قرار دهد و صرفا به فکر منافع شخصی خود نباشد.
توانایی انجام انواع جراحی بینی را با توجه به ایرادات بینی داشته باشد.
جراح بینی باید صبور باشد و انتظارات فرد را از نتیجه جراحی بینی درنظر بگیرد و دیدگاه کلی از انجام جراحی بینی به فرد بدهد تا فرد با اطمینان برای انجام جراحی بینی تصمیم بگیرد.
از علم زیبایی شناختی برخوردار باشد و بتواند بینی فرد را بعد از جراحی بینی تجسم کند.
جراح بینی باید صبور باشد و تمامی نکات مربوط به جراحی بینی را به بیمار توضیح دهد.
در صورتی که فرد از جراحی زیبایی بینی انتظارات نا معقولانه ای داشت سعی در متقاعد کردن او کند و در صورتی که او متقاعد نشد از جراحی بینی او اجتناب کند.
شهرت و مهارت در جراحی زیبایی بینی داشته باشد.

جراحی زیبایی بینی

جراحی بینی از جمله جراحی های پرطرفدار می باشد که در آن انتخاب جراح بینی حائز اهمیت می باشد.

همانطور که می دانید جراحی بینی بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.
جراحی بینی گوشتی

بینی گوشتی به بینی هایی که دارای پوستی با ضخامت بالا و غدد چربی باشد، گفته می شود. در اغلب این نوع بینی ها بافت و غضروف بینی ضعیف است و معمولا دارای پره های باز و ضخیم و نوک بینی افتاده است.

در زمان های گذشته برای کوچک کردن بینی بافت و غضروف بینی را تراش می دادند تا بینی کوچک شود اما امروزه جراحی بینی گوشتی با تقویت بافت غضروفی و استفاده از تیغه وسط بینی به دلیل استحکام بالایی که دارد، برای تقویت نوک بینی استفاده می شود.

جراحی بینی گوشتی باید توسط جراح بینی باتجربه ای انجام گیرد که دارای مهارت و تخصص در زمینه جراحی های بینی گوشتی باشد.

نکته مهمی که اینجه باید به آن توجه کرد این است که بینی های گوشتی دوران نقاهت طولانی تری نسبت به بینی های استخوانی دارند و میزان کبودی و تورم نیز در آن ها بیشتر بوده به تدریج کاهش می یابد.

قابل ذکر است که نتیجه نهایی جراحی بینی گوشتی را باید بعد از یکسال مشاهده و ارزیابی کرد و افرادی با این نوع بینی باید انتظارات واقع بینانه ای از نتیجه جراحی بینی گوشتی خود داشته باشند.

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی در ظاهر شخص و بالا رفتن اعتماد به نفس فرد تاثیر بسزایی دارد. مشخصه اصلی بینی های استخوانی وجود برآمدگی در بخش پل بینی می باشد.

پوست بینی استخوانی نازک است و انعطاف پذیری بالایی دارد. به همین منظور غالباً دارای نتایج مطلوبتری هستند.

از متداولترین علت جراحی پلاستیک بینی استخوانی برداشتن پل بینی می باشد که دارای ابعاد مختلفی است.

جراحی پلاستیک بینی استخوانی با ایجاد برش هایی با توجه به تکنیک مورد استفاده جراح بینی پوست از ساختار بینی جدا می شود و جراح بینی تغییرات روی ساختمان بینی را با ایجاد برش هایی روی غضروف بینی و جابه جایی غضروف اعمال می نماید و بعد از رفع ایرادات پوست بینی را سرجای خود قرار داده و بعد از زدن بخیه پانسمان می کند.

هدف اصلی جراحی پلاستیک بینی اصلاح و از بینی بردن بد شکلی استخوان بینی و اصلاح بزرگی بینی می باشد.

کاهش تورم بینی های استخوانی نسبت به بینی های گوشتی زودتر انجام می شود و بهبود جراحی بینی استخوانی نسبت به زمانی که بینی دارای بافت نرم و پوست ضخیم تری است، سریع تر رخ می دهد و برای مشاهده کردن نتیجه نهایی جراحی پلاستیک بینی باید یکسال صبر کرد.

قیمت جراحی زیبایی بینی چقدر می باشد؟

به این نکته در جراحی زیبایی بینی توجه داشته باشید که بخاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکنید و ابتدا درباره او تحقیق نمایید.

هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح پلاستیک بینی ، هزینه های بیمارستان و پرسنل آن ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه آزمایشات و داروهای تجویز شده ، جلسات معاینه و غیره تعیین می شود.