07 مارس 2020
مارس 7, 2020

جراح بینی شیراز

0 Comment

جراح بینی شیراز

کسانی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی در شیراز را دارند برای اینکه بتوانند بهترین نتیجه را به دست آورند بهتر است به بهترین جراح بینی شیراز مراجعه کنند.

از آنجا که جراحی زیبایی بینی یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود پس فرد زمان کافی برای انتخاب بهترین جراح بینی شیراز را دارد.
انتخاب بهترین جراح بینی شیراز

برای انتخاب بهترین جراح بینی شیراز فرد می تواند از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کند.
همچنین می تواند در گوگل بهترین جراح بینی شیراز را جستجو نماید.
پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی در شیراز درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره به مطب بهترین آن ها برود.
در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را به جراح بینی بگوید تا او بتواند به درستی شما را راهنمایی کند.
حتما نمونه کارهای جراح بینی را برای اطمینان از انتخاب خود مشاهده کنید.
با بیمارانی که در مطب حضور دارند صحبت کرده و میزان رضایت آن ها را بسنجید.

جراح بینی شیراز

دکتر سلمان شاکری به عنوان بهترین جراح بینی شیراز گزینه ای برتر به جهت انتخاب برای عمل جراحی زیبایی بینی می باشد. بنابراین اگر قصد انجام عمل رینوپلاستی را دارید می توانید با خیالی آسوده جراحی زیبایی بینی خود را به او بسپارید.

همانطور که می دانید بینی در مرکز صورت افراد قرار گرفته است از این رو جراحی بینی یکی از انواع عمل های پر ریسک می باشد چرا که اگر نتیجه آن موفقیت آمیز نباشد نه تنها مشکل بیمار برطرف نشده بلکه با مشکلات جسمی و روحی بسیاری روبرو خواهد شد.

از جمله نگرانی هایی که افراد متقاضی عمل بینی با آن درگیر هستند این است که آیا پس از عمل رینوپلاستی تنفس دچار مشکل می گردد یا آیا حالت قبلی بینی بعد از عمل رینوپلاستی برگشت پذیر است یا حتی بسیاری نگرانی آن را دارند که آیا جراح بینی موفق می شود دقیقا فرم دلخواه او را بر روی بینی ایجاد نماید؟ بنابراین شما می توانید با انتخاب بهترین جراح بینی این نگرانی ها را از خود دور کرده و از کسب نتیجه رضایت بخش و قابل قبول اطمینان خاطر داشته باشید.

علاوه بر این ها انتخاب بهترین جراح بینی می تواند خطرات احتمالی و عوارض پس از عمل جراحی بینی را بسیار کاهش دهد.
جراحی بینی سه بعدی در شیراز

نکته ای که نباید در انجام عمل رینوپلاستی فراموش شود این است که اصلاحات بینی باید متناسب با ابعاد دیگر اجزای چهره فرد به خصوص پیشانی، چشم ها، چانه و لب انجام پذیرد. گاهی ممکن است فرم دلخواه و مورد انتظار متقاضی عمل بینی با اجزای صورت او در تناسب نباشد و بسیار پیش آمده است افرادی که خواستار بینی شبیه به فلان بازیگر یا سلبریتی بوده اند. در چنین شرایطی باید بدانید که ممکن است آن مدل بینی اصلا متناسب صورت شما نبوده و پس از عمل به هیچ عنوان احساس رضایت برایتان به وجود نخواهد آمد. از این رو یک جراح بینی ماهر و باتجربه در جلسات مشاوره قبل از عمل بینی فرد را نسبت به این موارد آگاه کرده و یک دید واقع بینانه و صحیح برای او به وجود می آورد.

جراحی بینی سه بعدی از تکنیک های نوین در عمل رینوپلاستی است که به کمک آن افرد می توانند درک و فهم صحیحی از جراحی زیبایی بینی و ضرورت تغییرات لازم در آن را کسب نمایند.

روش کار در این تکنیک به این شکل است که از چهره بیمار توسط دستگاه اسکنر مخصوص تصویر سه بعدی بدست آورده و روی بینی او با کمک نرم افزار های ویژه اصلاحات مورد نیاز انجام می گیرد. به این ترتیب فرد می تواند قبل از انجام عمل بینی نتیجه آن را مشاهده نماید.

جراح بینی شیراز
ویژگی های جراحی بینی خوب در شیراز

یک جراح بینی خوب باید صبور باشد و تمامی نکات مربوط به عمل بینی را به بیمار توضیح دهد.
در صورتی که بیمار انتظار نامعقولی از جراحی زیبایی بینی داشت سعی در متقاعد کردن او کند و در صورتی که بیمار متقاعد نشد از جراحی بینی او اجتناب کند.
زمان کافی را برای مشاوره و معاینه بینی بیمار بگذارد.
توانایی تجسم بینی بیمار را بعد از جراحی داشته باشد تا بتواند بهترین مدل بینی را با توجه به آناتومی صورت به بیمار پیشنهاد دهد.
سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.

اهمیت انتخاب جراح بینی

انتخاب جراح بینی از آن نظر حائز اهمیت است که اگر جراح بینی را به درستی انتخاب نکند ممکن است به دلایل مختلف از نتیجه عمل جراحی بینی رضایت نداشته باشد و اقدام به جراحی ترمیمی بینی کند.

به این نکته توجه داشته باشید که جراحی ترمیمی بینی پس از گذشت یک سال انجام می شود و بیمار باید تا یک سال صبر کند تا زخم های ایجاد شده در جراحی بینی اولیه بهبود یابد.

جراح بینی شیراز
جراحی زیبایی بینی

همانطور که می دانید بینی در مرکز صورت قرار گرفته و عضو برجسته آن است و به همین دلیل بر زیبایی صورت تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

بینی برخی از افراد دارای مشکلاتی همچون کجی ، قوز ، افتادگی نوک بینی و غیره می باشد که با جراحی کردن بینی می توان این نقوص را برطرف نمود.

لازم به ذکر است که بی نقص بودن بینی به تنهایی نمی تواند موجب زیبایی فرد شود، بینی در صورتی به زیبایی بیشتر چهره کمک می کند که با سایر اجزای آن در تناسب باشد.

در صورتی که بهترین جراحی بینی در منطقه خود به طور مثال بهترین جراح بینی شیراز را برگزیده باشید، او با تسلطی که بر اصول ریاضی و زیبایی شناسی دارد بینی شما را به شکلی فرم خواهد داد که با سایر اجزای چهره تان در تناسب باشد.
نتیجه جراحی زیبایی بینی

بینی ها را با توجه به نوع آن ها، تناسب بینی با سایر اجزای صورت و سلیقه خود بیمار به دو نوع طبیعی و فانتزی جراحی می نمایند.

بینی طبیعی : در این نوع از بینی زاویه بین لب بالا و نوک بینی ۹۰ درجه بوده و قوسی در بینی ایجاد نخواهد شد.

هدف از جراحی بینی طبیعی ، از بین بردن ایرادات ظاهری بینی بوده و تغییر خاصی در فرم بینی صورت نمی گیرد.

آقایان بیشتر از خانم ها خواستار این فرم از بینی می باشند.

جراح بینی شیراز

بینی فانتزی : در این فرم از بینی زاویه بین لب بالا و نوک بینی ۱۰۵ درجه بوده و در بینی قوس ایجاد خواهد شد.

در جراحی بینی فانتزی نه تنها ایرادات ظاهری بینی برطرف می گردد بلکه نوک بینی نیز بالا رفته و بینی کوچک خواهد شد.

خانم ها به دلیل ظرافت چهره شان و مشخص بودن نتیجه جراحی بینی در چهره شان بیشتر از آقایان خواستار این نوع از جراحی بینی می باشند.
روش های جراحی بینی

به طور کلی جراحی بینی به دو روش جراحی بینی باز و بسته انجام می گیرد.
جراحی بینی باز

در این روش جراح بینی ، برشی در ناحیه کلوملا ( پایه میانی بینی ) ایجاد می کند و به این ترتیب ، به کمک ابزاری مخصوص پوست بینی را جهت اعمال تغییرات مورد نظر از روی بینی بلند می کند.
مزایای جراحی بینی باز

امکان دسترسی کامل جراح بینی به ساختار داخلی بینی
امکان اعمال تغییرات پیچیده روی بینی
امکان جراحی بینی های پیچ خورده و کج
سهولت در گذاشتن گرافت های غضروفی و استخوانی و پروتزها

معایب جراحی بینی باز

قابل رویت بودن جای بخیه و محل اسکار پس از عمل
دوران نقاهت طولانی تر نسبت به جراحی بینی بسته
میزان تورم و کبودی بیشتر از جراحی بینی به روش بسته

جراح بینی شیراز
جراحی بینی بسته

در جراحی بینی به روش بسته ، جراح بینی اقدام به ایجاد تمامی برش ها در داخل بینی می نماید. در این روش نیازی به برش خارجی ( ناحیه کلوملا ) نمی باشد.
مزایای جراحی بینی بسته

قابل رویت نبودن جای بخیه و برش بعد از جراحی بینی
حداقل بودن میزان تورم و کبودی
کوتاه تر بودن زمان عمل

معایب جراحی بینی بسته

محدودیت دید جراح به ساختمان داخلی بینی
عدم ایجاد تغییرات پیچیده به خصوص روی نوک بینی
احتمال ایجاد عدم تقارن در بینی

انتخاب هر یک از این تکنیک ها جهت انجام جراحی بینی مبتنی بر نظر جراح و وضعیت بیمار صورت می گیرد.

البته به طور کلی عموما جراحی بینی به روش باز جهت رفع عیوب پیچیده ، جراحی بینی گوشتی ، جراحی ترمیمی بینی و مواردی از این قبیل در مقایسه با جراحی بینی به روش بسته ارجحیت دارد.
هزینه عمل بینی در شیراز

قیمت عمل بینی در شیراز پس از مراجعه بیمار به کلینیک یا مطب پزشک امکان پذیر بوده و بیمار پس از انجام معاینات اولیه و مشاوره با جراح بینی می تواند از قیمت نهایی عمل بینی خود مطلع گردد.