07 مارس 2020
مارس 7, 2020

جراح بینی شیراز

0 Comment

جراح بینی شیراز

جراح بینی شیراز : نتیجه دریافتی از جراحی بینی ، علاوه بر برخی از فاکتورهای فردی هم چون سن ، پوست ، ایردات ،  ساختار آناتومی بینی و از این قبیل موارد به تجربه و مهارت جراح بینی نیز بستگی دارد ؛ از این رو انتخاب جراح بینی از اهمیت به سزایی برخوردار بوده و نیازمند دقت بسیار می باشد.

دریافت نتیجه مطلوب از جراحی زیبایی بینی ، تنها به فرم ظاهری آن بسنده نمی شود ؛ بلکه عملکرد صحیح بینی پس از عمل زیبایی بینی ، نیز بسیار اهمیت داشته و نباید در آن خللی به وجود آید.

بهترین جراح بینی شیراز

دکتر دنیا کرمی ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، دارای بورد تخصصی بوده و چندین سال سابقه در زمینه جراحی زیبایی بینی دارند ؛ از این رو تجربه و مهارت ایشان در این زمینه بسیار زیاد می باشد ؛ لازم به ذکر است در حال حاضر دکتر دنیا کرمی ، یکی از بهترین جراحان بینی در شیراز بوده و محبوبیت بسیاری در میان مردم این شهر دارند ؛ چرا که به خواسته و انتظارات مراجعه کنندگان احترام گذاشته و تلاش می کنند به بهترین نحو جراحی بینی را انجام دهند.

به منظور آشنایی بیشتر با دکتر دنیا کرمی می توانید به سایت و صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کرده و نمونه کارهای شان را مشاهده کنید.

نکات جراحی بینی

در بسیاری از مواقع شاهد خواهیم بود افرادی که به جراح بینی مراجعه می کنند ، خواستار کوچک شدن بیش از حد بینی خود هستند ؛ در این باره باید ذکر شود کوچک شدن بیش از حد بینی نه تنها سبب زیبایی چهره نمی شود ، بلکه در آن تداخل نیز ایجاد می کند ؛ مهم ترین نکته در اندازه بینی ایجاد تعادل و هماهنگی در صورت می باشد ، به گونه ای که تمامی اعضا صورت با یکدیگر تعادل و تناسب داشته باشند.

علاوه بر مطلب فوق امکان تغییر اندازه بسیار در برخی از بینی ها همچون بینی های گوشتی به علت ویژگی های منحصر به فردشان وجود نداشته و نتایج مطلوبی از کوچک شدن بیش از حد بینی خود دریافت نخواهند کرد.

هزینه جراحی زیبایی بینی

به علت تاثیر گذاری پارامترهای بسیاری بر روی هزینه جراحی بینی ، قادر به بیان قیمت مشخصی برای آن نیستیم و افراد به منظور اطلاع از هزینه عمل بینی ، باید به جراح بینی مراجعه نمایند ؛ پس از انجام معاینات مورد نیاز هزینه جراحی بینی ، در آنان مشخص می گردد.