07 مارس 2020
مارس 7, 2020

جراح پلاستیک تهران

0 Comment

جراح پلاستیک تهران

جراح پلاستیک تهران : انجام تمامی اعمال جراحی زیبایی و ترمیمی صورت و بدن توسط جراح پلاستیک انجام می پذیرد. در واقع فوق تخصص جراحی پلاستیک کسی است که با تکیه بر علم و مهارت خود می تواند افراد را به شکلی که متناسب و ایده آل است تغییر دهد.

همانطور که می دانید انجام عمل جراحی پلاستیک چه به منظور زیبایی باشد چه ترمیمی ، جزء تصمیمات بزرگ در زندگی محسوب می گردد ، چرا که تاثیرات آن در طول ادامه زندگی ، با فرد متقاضی همراه خواهد بود ؛ لذا کوچکترین خطا و اشتباه در آن می تواند صدمات جبران ناپذیر جسمی و روحی را به او وارد کند یا در صورت داشتن نتایج مطلوب ، موجب بالا رفتن سطح کیفی زندگی شخص می گردد. از این رو انتخاب جراح پلاستیک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

جراح پلاستیک تهران
اعمالی که توسط جراح پلاستیک انجام می پذیرد

همانگونه که در فوق بیان شد ، جراح پلاستیک ، از طریق اعمال جراحی ، تغییراتی را در بدن یا صورت افراد ایجاد می نماید ؛ حال آنکه این تغییرات می تواند تنها با هدف زیبایی یا ترمیم انجام پذیرد. در ادامه به برخی از جراحی هایی که توسط جراحان پلاستیک انجام می شود ، اشاره خواهیم نمود:
اعمال جراحی زیبایی

پیکرتراشی
جراحی زیبایی شکم ( ابدومینوپلاستی )
لیفت سینه ، بازو ، صورت ، باسن و غیره
پروتز سینه ، باسن ، گونه ، چانه و غیره
جراحی زیبایی گوش ( اتوپلاستی )
جراحی زیبایی بینی ( رینوپلاستی )
جراحی زیبایی پلک ( بلفاروپلاستی )

غیره
اعمال جراحی ترمیمی

جراحی سرطان پوست
ترمیم شکاف لب و کام
جراحی های بازسازی گوش ، بینی و غیره
جراحی های بازسازی دست ، پا و اندام های دیگر

غیره
ویژگی های یک جراح پلاستیک خوب

برای آنکه بتوانید یک جراح پلاستیک لایق را انتخاب کنید باید با ویژگی ها و خصوصیات بهترین جراح پلاستیک آشنایی داشته باشید. در زیر ، این خصایص را بیان نموده ایم:

مسلما اولین چیزی که باید در انتخاب جراح پلاستیک مورد توجه قرار بگیرد ، مدارک و تخصص وی می باشد. بدیهی است که یک جراح پلاستیک حاذق ، از مدارکی درخشان در مراکز معتبر برخوردار است.
مدرک و تخصص ، به تنهایی نمی تواند قابلیت جراح پلاستیک را مشخص کند ؛ لذا مهارت و تجربه وی در زمینه های مختلف جراحی ، بسیار قابل فکر و بررسی می باشد.
مورد دیگری که باید به هنگام انتخاب جراح پلاستیک مد نظر داشته باشید ، استفاده او از تکنولوژی های نوین و روش های به روز دنیا می باشد. یک جراح پلاستیک زبده سعی می کند با پیشرفت علم هم مسیر بوده و تکنیک های جدید را در اعمال خود به کار گیرد.
داشتن یک روحیه صمیمی ، مهربان و البته صبور از خصیصه های اغلب جراحان و پزشکان برتر می باشد ؛ چرا که این موضوع از استرس های بیمار کاسته و می تواند با آرامش ، جواب سوالات خود را دریافت نماید.
حس مسئولیت پذیری و با وجدان بودن نیز از امتیازاتی است که جراحان و پزشکان خوب از آن بهرمند هستند. این افراد سلامتی بیمارانشان را در اولویت قرار داده و در صورت عدم آمادگی فرد برای عمل جراحی ، او را منصرف می نمایند.
نیاز است که جراح پلاستیک به عنوان متخصص زیبایی صورت و بدن ، نسبت به علوم زیبایی شناسی آگاهی داشته و بتواند بهترین تغییر را در اندام های بیمار به وجود آورد.

جراح پلاستیک تهران
راه های یافتن جراح پلاستیک تهران

با توضیحاتی که در فوق ذکر شد ، نسبت به جراح پلاستیک و ویژگی هایی که باید از آن بهرمند باشد آگاهی پیدا کردید ؛ در ادامه قصد داریم روش های پیدا کردن یک جراح پلاستیک خوب را نیز به شما نشان دهیم.
قدم اول برای یافتن یک جراح پلاستیک خوب این است که ابتدا لیست اسامی جراحان پلاستیک صاحب نام شهر خود را بدست آورید. برای انجام این کار می توانید از اینترنت و گوگل یا از طریق پرس و جو از دیگران به منظور خود دست یابید.
سپس می توانید با دیدن وبسایت های مربوط به هر یک ، از خدماتی که توسط ایشان ارائه می گردد باخبر شوید.
قدم بعدی دیدن نمونه کارهای آن ها در اینستاگرام و گالری تصاویر و حتی ویدیوهایی می باشد که توسط ایشان به اشتراک گذاشته شده است.
با پشت سر گذاشتن مراحل فوق انتخاب هایتان محدودتر خواهد شد و اقدام بعدی مراجعه کردن به مطب جراحان پلاستیک منتخب می باشد. با این کار به دو مزیت دست خواهید یافت:
اول این که مراجعین و بیماران جراح پلاستیک مد نظر خود را از نزدیک ملاقات کرده و می توانید از تجربیات و میزان رضایت آن ها از عمل جراحی انجام شده ، اطلاعاتی کسب نمایید.
و دوم این که می توانید با خود جراح صحبت کرده و ویژگی های بیان شده فوق را در او ارزیابی نمایید.