14 آوریل 2019
آوریل 14, 2019

جراح چشم

0 Comment

جراح چشم

بینایی برای تمام افراد مهم است و با بروز کوچترین اختلالی در چشم توصیه می شود که به جراح چشم مراجعه کنید. مشکلات مرتبط با چشم بسیار گسترده و وسیع هستند به همین دلیل برای تشخیص بیماری های چشم بهتر است به پزشک متخصص مراجعه شود. ( جراح چشم تهران )

چشم یکی از اعضای مهم در بدن انسان است که وظیفه بینایی را به عهده دارد و کم سو شدن چشم یا مشکلات بینایی برای افراد غیر قابل تحمل هستند.

اختلالات مرتبط با چشم می توانند به دلیل ژنتیک یا به طور مادرزادی بروز کنند، هرچند که مراقبت نکردن از چشم و برخی از بیماری ها نیز می توانند منجربه بروز اختلالی در عملکرد بینایی چشم شوند.

به دلیل اینکه چشم ساختار بسیار ریز و پیچیده ای دارد، برای درمان بیماری های مرتبط با آن نیاز است که یک جراح چشم خوب و متخصص را انتخاب کنید.
ویژگی های جراح چشم

داشتن مدرک تخصصی در زمینه چشم
خوش برخورد بودن
دارابودن حس مسئولیت
در نظر نگرفتن منافع مالی و اولویت قرار دادن سلامتی بیمار
تجویز تمام آزمایش های مورنیاز برای تشخیص صحیح بیماری
مشاوره مفید با بیمار

برخی از مشکلات مرتبط با چشم جزئی هستند و پس از چند دوره درمان یا استفاده از عینک به طور کامل برطرف می شوند ولی برخی از اختلالات چشم نیاز به درمان های جدی تری چون عمل لازک ، عمل لیزیک ، پیوند قرنیه و غیره انجام شود.

در نتیجه یک جراح چشم باید بتواند بیماری مرتبط با چشم را به درستی تشخیص دهد تا بهترین روش برای درمان بیماری مشخص شود.

جراح چشم باید به ساختار چشم تسلط کامل داشته باشد و با تمام بافت های چشم آشنایی داشته باشد زیرا تجویز داروی اشتباه یا برشی اشتباه در حین جراحی چشم ، سلامت و بینایی فرد را به طور جدی تهدید می کند.
درباره دکتر عادل قاسم پو

دکتر قاسم پور یکی از بهترین جراحان و متخصصان چشم هستند و دارای مدرک فوق تخصصی شبکیه و لیزر نیز هستند، در نتیجه برای درمان بیماری هایی چون آب مروارید ، التهاب چشم و دیگر موارد مرتبط با چشم مهارت بالایی دارند.

همچنین انجام جراحی هایی چون عمل لازک ، عمل لیزیک ، تزریق های چشمی چون آواستین و کاشت لنزهای درون چشمی جزو برخی از خدمات ایشان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دکتر قاسم پور می توانید به سایت و صفحه رسمی اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

همچنین در سایت و صفحه اینستاگرام دکتر قاسم پور ، شماره و آدرس برای برقراری ارتباط با ایشان مندرج شده است.