28 سپتامبر 2020
سپتامبر 28, 2020

شورت الیاف نقره

0 Comment

شورت الیاف نقره

در مقاله پیش رو ، قصد داریم شما عزیزان را با شورت بهداشتی بانوان با الیاف نقره ( شورت الیاف نقره ) محصول دکتر مولر که برای اولین بار در ایران به تولید رسیده است ، آشنا کنیم.


شورت بهداشتی بانوان با الیاف نقره شورت الیاف نقره

همانطور که می دانید ، فلز گرانبهای نقره ، ۵ قرن پیش از میلاد کشف شده و دارای خاصیت ضد عفونی کننده می باشد ؛ به همین علت ، از آن تا قبل از کشف آنتی بیوتیک ها ، به عنوان مهم ترین سلاح در برابر زخم های عفونی ، یاد می شده است.

طبق تحقیقات انجام شده ؛ نقره ، توانایی اثرگذاری بر روی بیش از ۶۵۰ نوع میکروب شناخته شده ؛ از جمله انواع ویروس ، باکتری و قارچ ها را دارد.

از دیگر قابلیت های نقره ، باید به معالجه و شفابخشی در نساجی مدرن اشاره کنیم.

حال شرکت دکتر مولر ، به کمک این فناوری اقدام به بکارگیری الیاف نقره در تولید محصولات خود کرده و موفق به طراحی و تولید شورت مخصوص بانوان با الیاف نقره ( شورت نقره ) ، شده است و با استفاده از این محصول ، توانسته به رفع بسیاری از مشکلات بانوان ؛ از قبیل عفونت های مزمن واژینال ، کاهش بوی بد واژن ، درمان بیماری های قارچی و بسیاری از دیگر بیماری ها بپردازد.

معرفی محصول شورت بانوان با الیاف نقره تولید شده توسط دکتر مولر :

در ذیل ، به مواد تشکیل دهنده شورت با الیاف نقره ، اشاره شده است :

۷۲% :cool max

۲۰% :polyamide

۸% :Elastane

Crotch

Cotton: 66%

Polyester: 22%

Silver: 12%

لازم به ذکر است ، خلوص نقره به کار رفته در این محصول ، ۹۹ درصد می باشد.

از ویژگی های منحصر به فرد شورت بهداشتی بانوان محصول دکتر مولر ، باید به مواردی ؛ از جمله کاملا آنتی باکتریال ، ضد قارچ ، ضد میکروب ، ضد حساسیت ، ضد بو ، درمان بسیاری از بیماری های عفونی و جلوگیری از عود مجدد آن ها و از این قبیل موارد اشاره کنیم.
شورت الیاف نقره مورد تایید :

انستیتو تحقیقاتی هوهن اشتاین آلمان

اداره استاندارد کنترل و کیفیت آلمان

آزمایشگاه رازی زیر نظر وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی

دارای فعالیت ضد باکتری و میکروبی بالا طبق استاندارد ۱۱۰۷۰

تولید شده در شرکت پوشاک نانو مهیار زنجان

شماره بهداشت : ۸۱۴۴۰/۶۶۲

شماره مجوز نانو : ۱۴۶۹۴-۳۱۲

لازم به ذکر است ، این محصول به تایید بسیاری از جراح و متخصصان زنان نیز رسیده و نتایج بسیار شگفت انگیزی را از آن دریافت کرده اند ؛ آن ها در حال حاضر ، به منظور به منظور رفع بسیاری از مشکلات زنان ، استفاده از لباس زیر بهداشتی دکتر مولر را تجویز می کنند.
نکته استفاده از شورت نقره

هنگام شستشوی این محصول ، از نرم کننده استفاده نکنید.