10 مارس 2020
مارس 10, 2020

لیفت سینه

0 Comment

لیفت سینه

لیفت سینه که در اصطلاح پزشکی به آن ماستوپکسی می گویند نوعی جراحی زیبایی به منظور جوانسازی سینه است که طی آن سینه های افتاده بالا کشیده می شوند و در نهایت فرمی برجسته ، گرد و زیبا در آن ها ایجاد می گردد.

همانطور که می دانید سینه بانوان یکی از نشانه های زنانگی در اندام آن ها می باشد و داشتن حالتی برجسته و سفت ، یک ظاهر ایده آل در پستان محسوب شده و جلوه ای جوان و زیبا به آن می دهد. هنگامی که در اثر عوامل مختلف مثل بالا رفتن سن ، بارداری ، شیر دهی ، تغییر وزن و غیره سینه خانم ها دچار افتادگی و شل شدگی شده و به اصطلاح حالتی دراز و کشیده پیدا می کند می توان به کمک جراحی لیفت سینه این نازیبایی ها را اصلاح نمود و مجدد جلوه ای مناسب و جذاب برای آن ها به وجود آورد.

لیفت سینه

نکته ای که باید نسبت به آن توجه نمایید این است که عمل جراحی لیفت سینه تنها موجب بالا آمدن ، زیبایی و خوش فرمی سینه های شما شده و کمکی به بزرگ شدن آن نمی کند لذا چنانچه به دنبال حجیم نمودن سایز سینه هایتان هستید باید از عمل پروتز سینه نیز در کنار لیفت سینه هایتان بهره بگیرید.
مزایای لیفت سینه

مسلما انجام هر گونه اعمال زیبایی چنانچه با موفقیت همراه باشد در درجه اول موجب رضایت شخص از ظاهر خود و در پی آن افزایش اعتماد به نفس او می گردد. در ادامه دیگر فواید عمل لیفت سینه را برمی شماریم:

بالا آمدن سینه ها
خوش فرم شدن حالت سینه ها
برجسته شدن و سفت به نظر رسیدن آن ها
داشتن ظاهری پرتر در قسمت بالایی سینه ها
کوچک تر شدن پوست تیره اطراف نوک پستان ( آرئول )
اصلاح موقعیت مکانی و جایگاه نوک پستان و قرار دادن آن ها در مرکز سینه

کاندیدای مناسب برای لیفت سینه

افرادی که برای انجام عمل لیفت سینه مناسب هستند به شرح زیر می باشد:

بانوانی که نوک سینه آن ها به سمت پایین است.
مادرانی که پس از بارداری و شیر دهی هاله اطراف سینه هایشان بزرگ شده است.
خانمی که به دلایل مختلف دچار افتادگی و شلی در سینه هایش شده و پستان های وی دیگر قوام و سفتی قبل را ندارد.
به طور کل شخصی که می خواهد جراحی لیفت سینه داشته باشد باید از نظر روحی و جسمی از سلامت کامل برخوردار بوده و سابقه بیماری های سخت را نداشته باشد.

لیفت سینه بدون جراحی

بالا کشیدن سینه با لیزر ، RF و لیفت سینه با نخ از روش های غیرجراحی و غیرتهاجمی به منظور اصلاح افتادگی سینه می باشند که موارد استفاده بسیار خاص و محدود دارند و بهبود آن موقتی بوده و نمی توان از آن نتایج چشم گیری انتظار داشت.
هزینه لیفت سینه

برای آن که بتوانید از هزینه ی عمل لیفت سینه مطلع گردید باید پس از یافتن بهترین فوق تخصص پلاستیک ، نزد وی رفته و با انجام معاینات لازم و داشتن مشاوره با او نسبت به هزینه های مربوط به آن آگاهی کسب نمایید.