17 آوریل 2019
آوریل 17, 2019

مراقبت های بعد از لمینت دندان

0 Comment

مراقبت های بعد از لمینت دندان

مراقبت های بعد از لمینت دندان : همانطور که می دانید لمینیت دندان یکی از روش های ایمن و پرطرفدار برای اصلاح طرح لبخند می باشد، کسانی از این روش برای رفع ایراداتی همچون شکستگی دندان ، بد رنگی دندان و غیره استفاده می کنند بهتر است برای به دست آوردن نتیجه ایده آل و افزایش ماندگاری لمینیت مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت کنند.

در مقاله قبل درباره اقدامات قبل از لمینت دندان به طور جامع توضیحاتی را مطرح نموده ایم در این مقاله می خواهیم درباره مراقبت های بعداز لمینت دندان توضیحاتی را مطرح کنیم.

مراقبت های بعد از لمینت دندان به شرح ذیل می باشد:

بعداز انجام لمینت دندان ممکن است زمانی که نوشیدنی گرم و سرد می نوشید، حساسیت هایی را احساس کنید که باید بگوییم جای نگرانی وجود ندارد و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی از لمینت دندان برطرف می شود.

حتما بهداشت دهان و دندان خود را رعایت کنید و به طور مرتب مسواک بزنید.

از خوردن مواد غذایی که حاوی رنگدانه هستند جدا خودداری کنید چرا که باعث تغییر رنگ دندان های شما می شود.

پس از لمینیت دندان از گاز زدن مواد خوراکی سفت پرهیز کنید و آجیل را با دندان های تان نکنید، چرا که باعث آسیب به دندان می شود.

به دلایل مختلفی ممکن است که لمینت دچار شکستگی شود که جای نگرانی وجود ندارد و با مراجعه به دندانپزشک زیبایی می توانید آن را ترمیم کنید.

سعی کنید پس از انجام لمینت دندان از دخانیات کمتر استفاده کنید چرا که باعث تغییر رنگ لمینت می شود.

بعد از لمینت دندان احتیاجی به جرمگیری و بروساژ نمی باشد و در صورت لزوم دندانپزشک زیبایی این کار را با احتیاط انجام می دهد.

توصیه می شود هر ۴ الی ۶ ماه یکبار برای معاینه به دندانپزشکی زیبایی مورد نظر خود مراجعه کنید تا وضعیت دندان های تان بررسی شود و از سلامت آن ها آسوده خاطر شوید.

برای استفاده از نخ دندان و دهانشویه حتما با دندانپزشک زیبایی مورد نظر خود مشورت کنید.

در صورت داشتن درد دندان بعد از لمینت می توانید با مشورت پزشک از مسکن استفاده کنید.

با رعایت موارد فوق بهترین نتیجه را از انجام اصلاح طرح لبخند خود به دست آورید.

عوارض لمینت دندان چیست؟

در صورتی که برای انجام لمینیت دندان به بهترین دندانپزشک زیبایی مراجعه کنید و مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت کنید این روش هیچ عارضه ای برای شما نخواهد داشت.